Szanowny Kliencie

Tekst

Polityka prywatności Akceptuję
666
Statystyka 1 - nazwa
246
Statystyka 2 - nazwa
369
Statystyka 3 - nazwa
492
Statystyka 4 - nazwa

O serwisie

Celem stworzenia serwisu internetowego jest promowanie zdrowego stylu życia wśród służb mundurowych oraz zwiększenie wiedzy i świadomości na temat żywienia i aktywności fizycznej i ich wpływu na zdrowie. Znajdziecie tu szeregu artykułów edukacyjnych oraz materiałów video dedykowanych służbą mundurowym. Przekazywana przez specjalistów w przystępny sposób wiedza mamy nadzieje, że posłuży trwałej zmianie nawyków i kształtowaniu nowych postaw żywieniowych.

Platforma edukacyjna finansowa jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020 oraz 2021-2025, w ramach realizacji przez Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej zadania z zakresu zdrowia publicznego „Promowanie inicjatyw dotyczących prawidłowego żywienia i aktywność fizycznej wśród służb mundurowych”. Skrócona nazwa projektu brzmi – „EZAF” – czyli Edukacja Żywieniowa oraz Aktywność Fizyczna - obszary dla nas najważniejsze!

Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra Instytutu, nowoczesne laboratoria i unikalne urządzenia badawcze są gwarantem najlepszej, jakości i profesjonalizmu. Jako jedyny Instytut w Polsce posiada w swojej strukturze Pracownię Dietetyki i Leczenia Otyłości dedykowaną służbą mundurowym. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego, profesjonalnego doradztwa żywieniowego oraz naszej oferty szkoleń.

O serwisie

Mapa jednostek biorących
udział w Narodowym Programie Zdrowia